مهلت شرکت در جشنوراه رسانه های دیجیتال علوی تمدید شد مسئول جشنواره های موضوعی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از تمدید مهلت شرکت در جشنواره رسانه های دیجیتال علوی تا 15 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجتال، علی خانزاده با اشاره به استقبال کم نظیر از جشنواره دیجیتال رسانه های علوی گفت: با توجه به استقبال مردم از حضور در جشنواره، بر آن شدیم تا مهلت حضور در این جشنواره را تمدید کنیم.

وی افزود: اختتامیه این دوره جشنواره رسانه های دیجیتال علوی همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) خواهد بود که بر همین اساس موضوعی آزاد با عنوان «رسانه های دیجیتال فاطمی» به این دوره جشنواره اضافه می شود.

در ادامه مسئول جشنواره های موضوعی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال یادآور شد: امکان حضور برای هر نوع محتوای دیجیتال در این جشنواره فراهم شده است، بر همین اساس، از همه تولید کنندگان محتوا که آثاری با موضوع جشنواره و حضرت زهرا(س) دارند دعوت می شود در این بخش برای داوری آثارشان ثبت نام کرده و در جشنواره حاضر شوند.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به آدرس http://alavimf.ir/Pages/home.aspx مراجعه کنند.

تاریخ خبر:
منبع خبر: